Genital Estetik

Günümüzde artık insanlar görünümünden rahatsız olduklarında hemen estetik operasyonlara ya da ameliyatsız işlemlere başvurmaktadır. Özellikle bayanların son dönemlerde burun, dudak gibi bölgelerinde yaptıkları estetiğin yanı sıra vajina bölgelerinde de estetiği tercih etmeye başlamışlardır. Burun meme gibi bölgelerde ameliyattan fazla korkulmasada genital alandaki estetik işlemin ameliyat ile yapılacak olması insanları korkutabiliyor. Bunun için geliştirilen ve sadece kadın sağlığı için üretilmiş BTL Ultra Femme 360 ile ameliyatsız genital estetik son dönemlerde çok tercih edilen yöntemlerden biri olmuştur. Hızlı ve kesin sonuç almak isteyenlerin yapması gereken bu yöntem sayesinde çok kişi vajina genişlemesi sorununu çözmüştür. Cerrahi uygulama ile labioplasti ameliyatı olmaktan korkan kadınlar için son dönemde ameliyatsız olarak tercih sebebi BTL Ultra Femme olmuştur. İlişki sırasında ya da doğumdan sonra ortaya çıkan bu sorunlar bayanların artık ameliyatsız olarak çözebildiği kolay bir yöntem haline gelmiştir.

 

Kısa sürede etkisini gözlemleyin

                Bildiğimiz gibi bayanların belli bir yerden sonra sıkıntı yaşadığı vajinal bölge, genişlemesi ya da kuruluğu ile sorun yaratmaktadır. Bu sorun idrar kaçırma ya da vajina kuruluğu gibi etkilerin ortaya çıkmasını sağlar ve hepsi birleşerek bir süre sonra cinsel tatminde azalma ve cinsel isteksizlik ortaya çıkmaktadır. Bunlardan uzak kalmak için teknolojik yöntem Ultra Femme ile o bölgedeki dokuların yenilenmesi sağlanmaktadır. Yeni dokuların oluşmasını sağlayan bu uygulama ile istenilen çözüme kavuşmak mümkün ve kolaydır. Ayrıca ameliyata gerek kalmadan yapılan bu yöntem sayesinde zorlu ameliyat ortamlarına girmenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca kadınların sağlık sorunlarının oluşmasını engelleyen bu yöntem ile ileriye dönük idrar kaçırma ve vajinal duvar genişlemesinin önüne geçilmiş olmaktadır.

                Yeni hücrelerin oluşması için dokuları uyarır

Burada amaç eski hücreleri tamamen öldürmeden canlanmalarını sağlamak. Buna bağlı iç dokuda yenilenme ve kanlanmanın başlamasını sağlamaktır. Doku içi kanlanma demek canlı hücrelerin artması ve buna bağlı sağlıklı vajina kayganlığının oluşmasıdır. Aslında her biri birbirini tetikleyen bir genital gençleşme işlemidir. Sağlıklı bir vajina kanalı daha duyarlı his alınmasını sağlar ve daha iyi bir cinsel hayat sağlar. Kadın sağlığı ve ameliyatsız genital estetik uygulaması olan BTL Ultra Femme size ameliyattan daha kısa sürede sağlıklı bir cinsel hayat verebilmektedir.