Yükleniyor…
Genital Estetik2017-08-15T22:09:58+00:00

Ameliyatsız Genital Estetik

Labia Estetiği ve Cinsel Doyum Terapisi

BTL Ultra Femme 360™ cihazının dış genital başlığı labia minoraların (küçük dudak) küçültülmesini, sıkılaştırılmasını, labia majoraların (büyük dudak) sıkılaşmasını ve dolgunlaşmasını sağlamak için üretilmiştir. Uygulama sonrası küçük dudaklar sıkılaşarak yükselir, vajinal girişin çapı daralır, vajinal kayganlaşma artar ve uyarıyı artışı yarattığı için  orgazma ulaşmayı kolaylaştırır, cinsel doyum kalitesinde artma oluşur. Aynı zamanda doğum sonrası gelişen perineal gevşeklik azalır. Vajen ön duvarı sıkılaşması ile beraber  stres inkontinans (idrar kaçırma) şikayetleri azalır.

Yazılarımız

Vajinal Kuruluk Nedir?

Vajinal Kuruluk Nedir? Kadınları fiziksel ve duygusal olarak etkileyen fizyolojik bir durumdur ve menopozdaki kadınların neredeyse %70 inde görülür. Kadınlar menopoza ulaştığında vajinayı nemli ve esnek tutan östrojen

Utanılmaması Gereken Estetik

Utanılmaması Gereken Estetik Hakkında Son zamanlarda kadınlar, kendilerini daha sağlıklı ve iyi hissetmek için eskiden olduğu gibi utanılan konu genital bölgenin estetiğine, artık günümüzde farklı gözle bakıyorlar. Bunun

Her kadının dış görünüşü ne kadar önemli ise genital bölgedeki estetik algıda aynı şekildedir. Günümüzde yapılan Labioplasti ameliyatlarının genel sebebi estetik kaygıdır.

Genital Estetik Uygulamasının bir başka nedeni, dış dudakların fazla deformasyonuna bağlı olarak ağrılı cinsel ilişkiye de sebep olmasıdır.

Dış dudakların ve iç dudakların sarkmasına bağlı cinsel tatminde ciddi anlamda kayıp yaşanmaktadır. Bu hem kişiyi hemde partnerini mutsuz ederek psikolojik baskı da yaratabilmektedir.

Ameliyatsız Genital Estetik

Labia Majora ve minora (iç ve dış dudaklar) da ameliyatsız estetik.

Ameliyatsız Labia estetiğinin birçok farklı amacı olabilir, dış görünümün düzeltilmesi, ağrılı cinsel ilişkinin ortadan kaldırılması, daha fazla doyum ile cinsel tatmin olanağı diye sıralayabiliriz. Ameliyatsız Genital Estetik Uygulaması hafta 1 toplamda 3 seans yapılır. İşlem esnasında ve sonrasında ağrı -acı oluşmaz. Anestezi ve ağrı kesici kullanımına gerek duyulmaz. Lazer cihazlarında ya da ameliyatta olduğu gibi iyileşme süresi beklenmez. Nekahat dönemi ve cinsel perhiz yoktur. Uygulam esnasında değişimi kişi görebilir. Günlük yaşantınızı kısıtlamaz. Cinsel tatminde artış yaptığı ve memnuniyet oranının %80 nin üzerinde olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

“True beauty in a woman is reflected in her soul. It’s the caring that she lovingly gives, the passion that she shows & the beauty of a woman only grows with passing years.”
Anonymous • Quote of the Day
“There is a fountain of youth: it is your mind, your talents, the creativity you bring to your life and the lives of people you love. When you learn to tap this source, you will truly defeat age.”
Anonymous • Quote of the Day