Ameliyatsız Vajina Daraltma

Geleneksel cerrahi işlemlerin dışında yenilenen teknoloji, lazerlerden de farklı olarak yara yapmadan ameliyatsız vajina daraltma yapabiliyor. Teknolojik gelişim radyo frekans enerjisinin cilt yenilemede kullanırken yapmış olduğu gelişimi vajina daraltmada kullanımına imkân sağladı.

Bu teknolojinin adı ise BTL Ultra Femme 360°

Ameliyatsız Vajina daraltma günümüz teknolojilerinde Lazer ile yapılabilirken artık radyofrekans enerjisi ile de bunun mümkün olduğu kanıtlandı. Sadece kadın sağlığı için üretilmiş olan teknoloji BTL Ultra Femme 360 ise vajina kanalında patentlendiği 360° derecelik hacimsel ısınma ile tüm kanalda eşit derecede daralma sağlayabiliyor. Ayrıca uygulamanın sadece 8 dakika sürmesi ise başka bir avantaj. Geleneksel yöntemlerin, yani cerrahi dışında yapılan lazer işlemlerinde Erbium ve Karbondioksit lazerler kullanıldığında iç duvarda yapılan ufak yaraların iyileşmesi bekleniyor. Tabi bu süre zarfında hijyen problemi, cinsel perhiz, akıntı gibi sorunlar ile karşılaşılabiliyor. BTL Ultra Femme 360 ‘nin getirdiği yenilik sayesinde, iç duvar hacimsel olarak 42° 44° derece eşit olarak ısınıyor ve yara yapmadan mevcut bağ dokunun yenilenmesi ve sıkılaşması sağlanıyor. Kan dolaşımının artması hücresel yenilenme vajina kanalında kayganlık sağlarken, sinirsel uyarının artması cinsel hazda artış sağlıyor. Böylece ameliyatsız vajina daraltma uygulaması yapılırken aynı zamanda hem vajen duvarının ıslaklığında artış hem de cinsel tatminde artış hedefleniyor.

Vajina kanalının genişliğinin birçok nedeni olduğu gibi çözümünün bu denli ağrı acı olmadan, iyileşme süresi beklemeden, hiçbir sağlık problemi riski taşımadan ameliyatsız olarak uygulama yaptırabilmek artık mümkün. Ameliyatsız Vajina Daraltma işleminden sonra günlük hayatınıza devam edebileceğiniz bir uygulamanın klinik açıdan kanıtlanmış sonuçları da mevcut. Haftada bir kez toplamda 3 seans uygulama yapılacak olup sadece 8 dakika süren işlemin hiçbir riski bulunmamaktadır. Konusunda uzman doktorların sadece kullanabildiği ve eğitim aldığı bu teknoloji yaklaşık bir yıldır Amerika’da aktif olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları tarafından kullanıyor.

Ameliyatsız Vajina Daraltma uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız için estetik@btlturkiye.com mail atabilirsiniz.

Cihaz hakkında bilgiye ulaşmak için www.btlturkiye.com web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sağlık için teknoloji üretiyoruz… BTL Aesthetics

2017-07-07T00:41:14+00:00

Leave A Comment