Cinsel Uyarı Azalmasına Ameliyatsız Çözüm

Normal doğum yapan kadınların çoğunda doğum travmalarına bağlı olarak vajina girişinde vajinal kanalda gevşeme ve genişlik meydan gelmektedir. Bu son derece olağan bir durumdur. Ancak bu gevşeme ve genişleme zamanla cinsel hayatı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Cinsel uyarıda azalmaya neden olan bu gevşeklik, eşin uyarılmasını da azaltabilmektedir. Sonuç olarak orgazma ulaşma güçleşebilir. Benzer şekilde menopozla birlikte hormonların azalması sonucu vajina yüzeyindeki dokuda oluşan incelme ve kuruma cinsel ilişkiyi son derece zorlu hale getirebilmektedir. Vajinal kuruluk sonucunda menopozda cinsel ilişki keyiften ziyade acı veren bir duruma dönüşebilir.

Doğru Uygulama Hızlı Sonuç

Ameliyatsız genital estetik uygulamalarında radyofrekans enerjisinin vajinal bölgeye uygulanması ile sağlanan kollajen dokunun yeniden yapılandırılması ve klitoris ve çevre dokularında oluşan damarlanma artışı vajinanın daralması ve klitorisin kanlanmasının artışı ile sonuçlanır. Bu sayede daralmış vajinal yapı ve artan klitoris kanlanması ile cinsel uyarı ve tatminde belirgin artış olmaktadır. Benzer şekilde menopozda bu uygulamanın yapılması vajinal kuruluk tedavisinde ıslaklık artışı ile sonuçlanır ve cinsel ilişki daha kolay ve keyifli hale gelir. Özellikle menopozda hormon tedavisi kullanamayan hastalar ve vajinal gevşeklik şikayeti olup buna çözüm arayan ancak ameliyat olmak istemeyen hastalar için son derece etkin bir alternatif tedavidir.

Hastalarımız BTL Ultra Femme 360’ın çeşitli boyutlardaki 360 derece etki sağlayan başlıkları ile sadece 8 dakikalık sürede ağrısız, acısız, neredeyse hiç yan etkisiz, iyileşme dönemi olmadan, cinsel ilişki dahil tüm yaşantılarına kaldıkları  yerden devam edebilmektedirler. Lazerlerden ve ameliyattan farklı olarak daha konforlu ve sorunsuz çözüme ulaşabilme olanağı sağlayan bu uygulama ile farklı endikasyonlarda tedavi mümkündür. Ameliyatsız vajina daraltma  ve Vajinal kuruluk ve idrar kaçırma tedavisi sadece 8 dakika sürerken, dış genital bölgede ameliyatsız genital estetik ve cinsel tatmin artışı için yapılan uygulama yaklaşık yarım saat sürebilmektedir. Dış genital estetik uygulamasında kişi farkı uygulama esnasında bile görebilmekte ve ilk seansta %25 ila % 40 lık bir gelişim görülmektedir. Bazı şeylerin bir sırrı olmalı diyenler sadece kadın sağlığı için üretilmiş bu cihaz ile geleceğe daha iyi bakabiliyor.