360 Yöntemi

Teknolojinin gelişimi insanların işini kolaylaştırmak için büyük yardımı oluyor. Bu yardım insan hayatında büyük önem yer edinmektedir. Özellikle son yıllarda tıp dünyasındaki gelişmelerin teknolojinin sayesinde olması birçok yönden fayda sağlamaktadır. Bildiğimiz gibi kadın sağlığı her zaman önemsenmesi gereken bir konu olmuştur. Kadın sağlığında yaşanan genel problemler cinsel hayatı direkt olarak etkilemektedir vajina genişlemesi, vajina kuruluğu, tatminsizlik gibi sorunlar genel olarak görülmektedir. Çoğu tedavi bu güne kadar cerrahi müdahaleler ile yapılırken artık teknolojinin farklılaştırdığı ameliyatsız yöntemler ortaya çıkmıştır.

Ameliyat olmanıza gerek kalmayacak

                Son dönemlerde neredeyse bütün kadınların yaşadığı vajina genişlemesi sorununun ameliyatsız vajina daraltma teknolojisi ile çözüme kavuşmuştur. Bu ameliyatsız yöntem tamamen teknolojinin gelişimiyle ilgili bir durum olup ağrısız acısız ve iyileşme süresi beklemeden artık çözüme kavuşmuştur. BTL Ultra Femme nin 360 yöntemi ile vajinal kanalın tamamı radyofrekans enerjisi ile yara yapmadan ısıtılır bu bölgede uygulanan radyofrekansın kişiye hiçbir zararı yoktur. Cilt altı dokuda oluşturmuş olduğu kontrollü ısı sayesinde yeni bağ doku ve elastin doku ile birlikte tüm vajina duvarında sıkılaşma görülür. Aynı zamanda vajina duvarında iç dokuda yeni kolojenler ile Vajinal kuruluğa da bir anda yardımcı olunup vajina kuruluğunu tedavisi yapılır. Sağlıklı bir cinsel hayat için ameliyatsız bu çözüm 360 yöntemi ile mümkün.

İlişkiyi etkileyen bazı durumlar

                Cinsel ilişki sırasında vajina kuruluğu ya da iç dudakların deformasyonundan dolayı ağrılı cinsel ilişki yaşanabilir ve buda tatminsizliği ve isteksizliği getirebilir. Cinsel tatmindeki diğer sıkıntı klitoris ve çevresindeki dış dudakların deforme olup bu bölgedeki hissiyatı etkilemesi tatminsizliği beraberinde getirebilir. Bu güne kadar cinsel tatmin üzerine yapılan cerrahi uygulamalarda klitorisin daha ön plana çıkması için labioplasti ameliyatı yapılırken. Ya da klioriste yapılan dolgu ile hissiyat arttırılırken artık ameliyatsız bir yöntem olan, BTL Ultra Femme ile patentli 360 yöntemi çözüm sunmaktadır. Dış genital bölgedeki deformasyonun düzenlenebilmesi için ameliyatsız labioplasti dediğimiz ameliyatsız genital estetik uygulamasında hem dış dudaklara hem iç dudaklara hem de klitoris ve çevresine uygulama yapılmaktadır. Bu uygulama sonunda doku yenilenmesi sıkılaşması hem görünümde estetik bir bakış açısı sağlarken hem de dolgunluk ve yenilenme ile klitoristi çevresindeki hissiyatın artması cinsel tatminde de ciddi anlamda bir artış göstermiştir. Bu anlamda yapılan klinik çalışmalarda klitoris çevresindeki uygulama cinsel tatmin artışı ile kişilerdeki memnuniyet oranını %80 lerin üzerinde çıkartmıştır.

Ameliyatısız Genital Estetik İle 360 Yöntemi

Genital estetikteki yeni yöntem olarak bilinen BTL Ultra Femme cihazı ile ağrısız acısız bir uygulama sadece 8 dakika sürmektedir. Haftada bir toplam 3 seans yapılır. Uygulamanın etkinliği ilk seandan itibaren hissedilir. Dış genital uygulaması ameliyatsız labioplasti olarak tanımlanırken hem klitoris ile cinsel tatmin artışı sağlanmakta hemde dış görünüm uygulama esnasında sonucu görülecek kadar etkili bir uygulamadır. BTL Ultra Femme ile kişinin sağlığını etkileyecek hiçbir yan etki bulunmamaktadır. Bu konuda Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından onayı bulunmaktadır.