Utanılmaması Gereken Estetik Hakkında

Son zamanlarda kadınlar, kendilerini daha sağlıklı ve iyi hissetmek için eskiden olduğu gibi utanılan konu genital bölgenin estetiğine, artık günümüzde farklı gözle bakıyorlar. Bunun esas nedeni rahatsızlıkların artması ve buna karşı yapılan tedavi çeşitlerinin de bir o kadar artması diyebiliriz. Eskiden sadece ameliyat ile tedavi edilen genital rahatsızlıklar artık kadın sağlığı için üretilmiş özel cihazlar ile tedavi edilebilmesi mümkün hale gelmiştir. Hem acısız hem de daha hızlı olması sebebiyle ameliyatsız genital estetik uygulaması cerrahi işlem gerektiren tedaviye oranla daha çok tercih ediliyor.

Kadınlar bu tür estetik ve tedavi işlemlerini kendilerini daha iyi hissetmek ve görüntülerini koruyarak yaşam standartlarını yüksek tutmak için yaptırıyorlar. Bu nedenle her türlü uygulamaya karşı olumlu bakıyorlar. İdrar kaçırmak günlük yaşantıyı ne kadar etkiliyorsa, dış genital bölgedeki deformasyon ya da geniş bir vajina aynı şekilde kişinin yaşantısını etkileyebiliyor. Doktorlar da kadınlara bu yöntemleri en acısız en ağrısız şekilde uygulamak için her gün yeni bir yöntem deniyor ve uyguluyorlar. Son yıllarda çoğalan kadın hastalıkları nedeniyle doktorlar kadın hastalığı konusunda oldukça özenli çalışıyor ve mühendisler kadın sağlığı için yeni teknolojiler üretiyorlar.

Menapoz Sonrası Vajina kuruluğu

Kadınların hayatlarında sık karşılaştığı sorunlardan birisi de vajina kuruluğudur. Vajina kuruluğu zaman içinde çiftlerin cinsel yaşamını oldukça olumsuz etkilemektedir. Kuruluk birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkar. Fakat alınacak basit önlemlerle bu sorundan kurtulmak oldukça kolaydır.

Cinsel birleşme sırasında acıyı azaltmak ve zevk vermek için bir sıvı salgılanır. Çeşitli sebeplerden dolayı bu salgı az salgılanır ya da hiç salgılanmaz. Bu da ilişki sırasında acı ve ağrıya sebep olacağından çiftler arasında sorun oluşturabilir. Bu sorunun çözümü ise vajinal kanaldaki hücresel yenilenmedir. Kadın Sağlığı için üretilmiş BTL Ultra Femme ile vajinal kanaldaki hücre yenilenmesi lazerlerin aksine yara yapmadan sağlanabilmektedir. Buda diğer uygulamalardan farkını göstermektedir. Uygulama sadece 8 dakika sürerek tüm vajinal kanalın tekrar hücresel yenilenmesi ve kan akışının artması ile kuruluğu giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda Vajina kanalında daralma sağlanır.

Ameliyatsız Labioplasti

Halk arasında küçük dudak ameliyatı olarak bilinir. İç ve dış dudakların fazla büyük olmasından dolayı yapılan bir ameliyattır labioplasti. Dudakların büyük olması sağlık açısından sorun teşkil eden bir durum değildir. Fakat kadınlar bu durumdan rahatsız olabilmektedirler. Bikini ve çamaşır giyerken zorlanmadan cinsel birleşmede ağrı oluşumuna kadar ayrıca görsel açıdan bu deformasyonun giderilmesi bugüne kadar ameliyat ile yapılırken. Ameliyatı tercih etmeyenler için yeni alternatif BTL Ultra Femme ile dış genital alanda ameliyatsız genital estetik ya da ameliyatsız labioplasti yapılabilmektedir. Uygulama ağrı acı olmadan 20 dakika sürmekte ve uygulama esnasında farkı kişi görebilmektedir.

Kadınlarda İdrar kaçırma

Her insanın hayatının bir döneminde yaşadığı bir sorundur idrar kaçırma. Ancak kadınlarda normal doğum sonrasında mesanenin ve idrar kanalının değişikliği bununla birlikte kas yoğunluğunun değişmesinden sonra öksürürken hapşırırken artık idrar kaçırma, tıbbi adıyla stres inkontinans günümüz rahatsızlıklarındandır. Cerrahi yöntemlerle çözüme kavuşturulduğu gibi cerrahi işlem gerektirmeden de çözümü mevcuttur. Öncelikle kas egzersizleri ve mesane eğitimi ile idrar kaçırma sorunun çözümü bulunmaya çalışır. Eğer sorun bu tarz işlemler ile çözülemediyse cerrahi uygulama yani ameliyat da olmak istemiyorsa kişi o zaman BTL Ultra Femme ile 8 dakikalık bir işlem ile strese bağlı idrar kaçırmanın önüne geçilebilmektedir. Hayat standartlarını düşünen kadınların utanmadan yaptıracağı estetik BTL Ultra Femme ile Ameliyatsız Genital Estetik sadece 8 dakika